Akce v roce 2010

18.01.2018

Během letních měsíců se konalo několik zajímavých akcí, na kterých byli v zastoupení i Irští Cobové.

Již tradičně se konaly dvě největší výstavy v ČR kde jsme byli jako Občanské sdružení zastoupeni našimi úspěšnými chovateli a majiteli irských cobů.
V Pardubicich na výstavě "Koně v akci", kde skvěle reprezentovali manželé Hrdličkovi spolu s dalšími chovateli irského coba.
Mladý nadějný plemeník Guiness VI se předvedl jako velký elegán.

Na výstavě v Lysé nad Labem "Kůň 2010" se předvedl Celtic Angel na ruce Anny Reinbergerové ( kde předváděl španělský krok, compliment a skok ve volnosti, Jake Meadows na ruce Marty Moravcové ( španělský krok, compliment, položení ) Merlin s Terezkou Vidimskou. Hřebec Rose´s Sambo jako výborný kočárový kůň vedený p. Votoupalem a přísedícím Ivou Procházkovou.

Dne 21.srpna 2010 se konaly westernové závody v Bezměrově. Těchto závodů se zůčastnil valach IC Honzík, a to v rychlostních disciplínách, Barrel Race - Barelový dostih, Pole Bending - Slalom kolem tyčí a dobytkářských discilínách, Team Penning - oddělování dobytka, Calf Roping - lasování telete.

Ve dnech 10. a 11.7.2010 se konala akce Jezdeckého klubu Uvalno - IV. ročník Víkendu koní. V sobotu westernové závody, v neděli parkurové závody a exhibiční vystoupení. Závodů se zúčastnila různá plemena koní a mezi nimi i zástupci irského coba, Bas a Honzík. 

.